Sol-SL.1044 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Massimo je kolekce moderních stropních a nástěnných svítidel. Nejlépe se hodí do místností, kde je žádoucí spíše lehké, mírně kouřové osvětlení. Svítidla Massimo využijete jak ve skandinávských, tak v ultramoderních interiérech. Jejich určení je více než jedno - dobře se jim bude dařit v kuchyni, na chodbě, a dokonce i v ložnici. Chromovaný panel je zajímavým detailem, díky němuž tyto moderní lampy vynikají na pozadí ostatních kolekcí. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Stahl / Glas |
| Fassung | G9 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 1092 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 5 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
49,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 63,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 63,95 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
