- Decken- und Wandleuchten
Tkl-11443 detail výrobku
| EVE CORTE EVE CORTE WOOD je řada svítidel, která kombinuje moderní minimalismus s hřejivostí světlého dřeva. Válcovitá těla z drážkovaného, rýhovaného dřeva vytvářejí výraznou trojrozměrnou strukturu, která krásně zdůrazňuje přirozenou strukturu materiálu. Zespodu je svítidlo otevřené - bez difuzoru - a světelný zdroj GU10 nebo GX53 je jemně zapuštěn do dřevěného válce, takže svítidlo poskytuje příjemné směrové světlo bez oslnění. Řada zahrnuje stropní plafon EVE CORTE WOOD pro jednu žárovku GX53 nebo GU10 a odpovídající nástěnné svítidlo s úchytem GU10 na elegantním černém držáku. Díky tomu můžete vytvořit konzistentní osvětlení v celém interiéru - na chodbě, v kuchyni, obývacím pokoji nebo ložnici. | |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Zdroj světla | GU10 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo |
| Barva rámu | Buk|Černá |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Materiál rámu | Dřevo|Natřená ocel|Plastový materiál |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Boho|Moderní|Scandic-eco|Skandinávský |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Rozteč montážních otvorů | 48 mm |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Rozměry podhledu | ↔85- 40 -↕25 mm |
| Vypínač napájení | NE |
| CRI | Nepoužije se |
| Délka krabice | 110 mm |
| Šířka krabice | 110 mm |
| Výška boxu | 100 mm |
| Délka lampy | 100 mm |
| šířka lampy | 80 mm |
| výška lampy | 85 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,34 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,700 kg |
| Barva dřeva ze vzorníku | W05 |
| Barva kovu ze vzorníku | 001 |
Lagerhaus - Lieferant 36 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
39,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 44,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 44,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
