Tkl-11443 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Zdroj světla | GU10 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo |
| Barva rámu | Buk|Černá |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Materiál rámu | Dřevo|Natřená ocel|Plastový materiál |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Boho|Moderní|Scandic-eco|Skandinávský |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Rozteč montážních otvorů | 48 mm |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Rozměry podhledu | ↔85- 40 -↕25 mm |
| Vypínač napájení | NE |
| CRI | Nepoužije se |
| Délka krabice | 110 mm |
| Šířka krabice | 110 mm |
| Výška boxu | 100 mm |
| Délka lampy | 100 mm |
| šířka lampy | 80 mm |
| výška lampy | 85 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,34 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,700 kg |
| Barva dřeva ze vzorníku | W05 |
| Barva kovu ze vzorníku | 001 |
Lagerhaus - Lieferant 36 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
39,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 44,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 44,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
