- Strahler und Spots
Tkl-11441 detail výrobku
| EVE CORTE EVE CORTE WOOD je řada svítidel, která kombinuje moderní minimalismus s hřejivostí světlého dřeva. Válcovitá těla z drážkovaného, rýhovaného dřeva vytvářejí výraznou trojrozměrnou strukturu, která krásně zdůrazňuje přirozenou strukturu materiálu. Zespodu je svítidlo otevřené - bez difuzoru - a světelný zdroj GU10 nebo GX53 je jemně zapuštěn do dřevěného válce, takže svítidlo poskytuje příjemné směrové světlo bez oslnění. Řada zahrnuje stropní plafon EVE CORTE WOOD pro jednu žárovku GX53 nebo GU10 a odpovídající nástěnné svítidlo s úchytem GU10 na elegantním černém držáku. Díky tomu můžete vytvořit konzistentní osvětlení v celém interiéru - na chodbě, v kuchyni, obývacím pokoji nebo ložnici. | |
| Material | Holz |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Zdroj světla | GX 53 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo|Stropní svítidlo|Nástěnné svítidlo |
| Barva rámu | Beech |
| Materiál rámu | Dřevo|pozinkovaná ocel|plast |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Styl lampy | Boho|Moderní|Scandic-eco|Skandinávský |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 28 mm |
| Délka krabice | 110 mm |
| Šířka krabice | 110 mm |
| Výška boxu | 100 mm |
| Délka lampy | 95 mm |
| šířka lampy | 95 mm |
| výška lampy | 45 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,13 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,400 kg |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Maximální výkon LED | max. 11W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| CRI | Nepoužije se |
| Barva dřeva ze vzorníku | W05 |
Lagerhaus - Lieferant 46 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
32,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 37,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 37,15 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
