- Keller und Garagen
Mil-379792 detail výrobku
| Lineární světla Batten LED jsou produktem polské společnosti EKO-LIGHT. Jedná se o funkční a snadno instalovatelné osvětlení, které lze použít v garážích, technických místnostech, průmyslových halách. Tento typ svítidla funguje perfektně za všech podmínek. Pásek má široký úhel svícení, díky čemuž je vhodný pro instalaci na mnoha místech. Výkon LED pásků je 18/27/36 W, což umožňuje bez problémů osvětlit prakticky jakýkoli povrch. Materiál lišty je kov a PC plast. Na výrobek se vztahuje záruka 24 měsíců | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,185 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,21 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| POWER | 27W |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2200lm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,1 kg |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 90 |
| VÝŠKA (mm) | 900 mm |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
6,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
