- Moderne Leuchten
Gemeinsame Parameter für alle Typen:
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Leuchtmittel, Typ | T8 |
| Lichtfarbe | 3000 K |
| Spannung | 230 V |
| IP Schutzart | 20 |
| Leuchtmittel inklusive | |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
| Leuchten auf die Sparglühbirnen | |
1. TH-TH.008CZ Pendant lamp VALO black detail výrobku
| Lehký minimalismus v industriálním stylu. Designovou pointu tvoří kovové tyče obklopující světelné zdroje. Polský design, který se skvěle hodí do moderních podkrovních bytů a veřejných prostor, jako jsou restaurace, kluby a bary. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 14 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 1050 mm |
| Breite | 1500 mm |
| Höhe | 80 mm |
| Leuchtmittel inklusive | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Typ žárovky | T8 |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 21000 |
| Energieeffizienzklasse | A++ bis E (Schild anzeigen) |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
199,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 232,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 232,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
2. TH-TH.009CZ Wall lamp VALO black detail výrobku
| Lehký minimalismus v industriálním stylu. Designové vodítko tvoří kovové tyče obklopující světelný zdroj. Polský design, který se bude skvěle hodit do moderních bytů i veřejných prostor. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 14 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 1050 mm |
| Breite | 70 mm |
| Höhe | 80 mm |
| Leuchtmittel inklusive | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Typ žárovky | T8 |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 980 |
| Energieeffizienzklasse | A++ bis E (Schild anzeigen) |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
199,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 232,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 232,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
