Mil-405673 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| CRI [RA] | ≥90 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,27 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,38 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21 |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| Hloubka balení (cm) | 29.5 |
| VÝŠKA (mm) | 30 mm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,4 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 65 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 920lm |
| Hloubka (mm) | 95 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 95 mm |
| POWER | 9W LED |
| MATERIÁL | HLINÍK + PC |
| barva | BLACK |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Lagerhaus - Lieferant 11 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
19,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 21,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 21,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
