- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-405751 detail výrobku
| Bílá magnetická schránka na kabely Slim Magnetic Track umožňuje úhledné a diskrétní vedení kabelů v systému. Je to praktický prvek, který zvyšuje estetiku a pořádek v instalaci osvětlení. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,08 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,09 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 100 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 2,8 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA (mm) | 29 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
4,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 4,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 4,80 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
