- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-405691 detail výrobku
| Povrchová lišta Slim Magnetic Track v bílé barvě o délce 200 cm je základním systémovým prvkem určeným pro větší prostory. Díky své neutrální barvě splývá se světlými stropy, zůstává téměř neviditelná a zároveň poskytuje pevný základ pro instalaci magnetických LED svítidel. Lišta umožňuje vytvářet dlouhé světelné linie, které jsou ideální pro prostorné obytné interiéry a komerční prostory, jako jsou kanceláře, galerie nebo obchody. Povrchová montáž umožňuje rychlou a čistou instalaci a kompatibilita s celým systémem Slim Magnetic Track poskytuje naprostou flexibilitu při návrhu osvětlení. Lišta se dodává včetně koncových krytek. | |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,58 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,5 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,6 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| ŠÍŘKA (mm) | 2000 mm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Lagerhaus - Lieferant 52 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
21,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 23,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 23,80 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
