- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-405709 detail výrobku
| Bílý L-konektor pro Slim Magnetic Track je designový prvek, který umožňuje flexibilní tvarování světelných instalací. Umožňuje vedení kolejnic kolem rohů při zachování estetického vzhledu a technické integrity systému. Ideální pro minimalistická uspořádání. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,01 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,63 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 36 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 36 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
5,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 5,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 5,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
