- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-405652 detail výrobku
| Největší lineární svítidlo Slim Magnetic Track s délkou 91 cm a výkonem 30 W LED v elegantní černé barvě je vhodnou volbou pro velké otevřené prostory. Vyzařuje působivý světelný tok 3220 lm, takže je ideální jako hlavní zdroj světla. Funkce Tuya CCT umožňuje flexibilně přizpůsobit barvu světla (3000-6000K) charakteru místnosti a denní době. Díky magnetické montáži se svítidlo snadno instaluje a jeho design podtrhuje moderní styl interiéru. | |
| CRI [RA] | ≥90 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,43 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,55 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| HMOTNOST BALENÍ | 21,5 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 24 mm |
| Hloubka balení (cm) | 25.5 |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| POWER | 30W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3220lm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 41.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| ŠÍŘKA (mm) | 915 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 93 |
| barva | BÍLÁ |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | SILIKON + PC |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Lagerhaus - Lieferant 45 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
34,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 38,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 38,00 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
