Mil-389839 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,185 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,25 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| Hloubka balení (cm) | 11 |
| ŠÍŘKA (mm) | 122 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 13 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 15 |
| VÝŠKA (mm) | 150 mm |
| POWER | 1XE14 MAX 10W LED |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| Hloubka (mm) | 95 mm |
| LAMP FAMILY | DEX |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| barva | KASZMIR |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
8,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 9,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 9,60 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
