Mil-383674 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 27 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,37 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,77 kg |
| Hloubka (mm) | 300 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| POWER | 3xGU10 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 40 |
| Hloubka balení (cm) | 40 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 400 mm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-900 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER CASHMERE |
| barva | KASZMIR |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | 21 DNÍ OD OBJEDNÁVKY |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KUSY, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ DODÁVKY | 1 |
| KATEGORIE OBALŮ | Karton |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Karton/fólie |
Lagerhaus - Lieferant 26 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
72,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 80,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 80,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
