Mil-381757 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,016 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,020 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 10,5 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 110° |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2 |
| Hloubka balení (cm) | 2 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000 |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka (mm) | 21 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 21 mm |
| VOLTAGE | 230V |
| VÝSTUP SVĚTLA | 300lm |
| POWER | 3W |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 500ks |
| VÝŠKA (mm) | 52,5 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 6 |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| GWINT | G9 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | LED |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | K DISPOZICI ZA 3 MĚSÍCE |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Zdroje světla |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Na konci |
| KATEGORIE OBALŮ | Karton |
Auf Lager 9 Stck - sofort zur Absendung, nächste 100 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 6-14 tage.
Superpreis
3,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 3,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 3,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
