Mil-380755 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 16 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1680lm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,44 kg |
| KATALOG | 2023 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,45 kg |
| POWER | 40W LED |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 50 |
| Hloubka balení (cm) | 50 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 500 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 90 mm |
| LAMP FAMILY | ASTRO |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | D - PCB78135 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | METAL + ACRYL |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | Odstoupení od nabídky |
| Kategorie | Zastřešující základní skupina |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 1000 |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KATEGORIE OBALŮ | TEXTURA |
| KATEGORIE V BALÍČKU | POLYSTYREN + FÓLIE |
Lagerhaus - Lieferant 9 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
90,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 100,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 100,70 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
