Mil-377389 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,50 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,60 kg |
| Hloubka balení (cm) | 13.5 |
| POWER | 13,8W LED |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 4 |
| VÝŠKA (mm) | 40 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 61.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 966 lm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78172 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| MATERIÁL | METAL + ACRYL |
| barva | Mosazné |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| LAMP FAMILY | SHINE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | K DISPOZICI ZA 3 MĚSÍCE |
| Kategorie | Zastřešující základní skupina |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 1000 |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
55,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 61,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 61,85 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
