Mil-376843 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,43 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,64 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1050lm |
| HMOTNOST BALENÍ | 13,20 kg |
| Hloubka balení (cm) | 13.5 |
| POWER | 15W LED |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20ks |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 4 |
| VÝŠKA (mm) | 40 mm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78173 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| MATERIÁL | METAL + ACRYL |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| LAMP FAMILY | SHINE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| barva | GOLD |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | K DISPOZICI ZA 3 MĚSÍCE |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 1000 |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KUSY, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ DODÁVKY | 1ks |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 80ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 160ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Film |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
57,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 64,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 64,30 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
