Mil-376567 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 425 mm |
| POČET ZBRANÍ | 5 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 5,81 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-800 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| POWER | 5xGU10 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 6,64 kg |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 9 |
| ŠÍŘKA (mm) | 900 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 92 |
| barva | Bílá / zlatá |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | Odstoupení od nabídky |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 2 |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 2ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 40ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Karton/fólie |
Lagerhaus - Lieferant 14 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
98,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 108,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 108,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
