Mil-376522 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| Hloubka balení (cm) | 23 |
| POČET ZBRANÍ | 3 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,37 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,77 kg |
| POWER | 3xGU10 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 425 mm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-800 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 55 mm |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 600 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 64 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8 |
| barva | Bílá / zlatá |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | JOKER |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | Odstoupení od nabídky |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 2 |
| ZEMĚ PŮVODU | POLSKO |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 4ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 80ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Karton/fólie |
Lagerhaus - Lieferant 8 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
72,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 80,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 80,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
