Tkl-1087 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| RONDO Pokud potřebujete lampu klasického vzhledu, ale zároveň originální barvy, modely z kolekce RONDO vás jistě osloví. Mají univerzální a minimalistický vzhled. Nezabírají mnoho místa. Jsou proto ideální zejména do nízkých místností. Jejich základem je jeden, čtyři nebo šest plamenů. Díky různým barevným a velikostním variantám se hodí do mnoha interiérů. Jsou vhodné pro osvětlení malého obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny nebo ložnice. | |
|
Die Farbe jedes Durchmessers ist die gleiche, wir haben verschiedene Fotos verwendet, um sie zu illustrieren |
|
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Počet světelných sekcí | 4 |
| Kód stínidla | 9216 |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Grafitová|Bílá |
| Zdroj světla | E27 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Klasické|Minimalistické|Skandinávské |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 4/4 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 172 mm |
| Rozměry podhledu | Ø340 - ↕20 mm |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Délka krabice | 450 mm |
| Šířka krabice | 450 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Délka lampy | 450 mm |
| šířka lampy | 450 mm |
| výška lampy | 150 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,13 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 900 kg |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| CRI | Nepoužije se |
| Leuchten auf die Sparglühbirnen | |
Lagerhaus - Lieferant 172 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
71,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
