- Moderne Leuchten
Tkl-11585 detail výrobku
| DUO Rodina svítidel Duo jsou jedinečná závěsná svítidla se stínidlem, která dodají vašemu interiéru jedinečný a stylový vzhled. Jejich charakteristickým rysem je barevný prvek stínidla v odstínech bílé, zelené, oranžové a hnědé, který byl kombinován s přírodní jutou. Barevné stínidlo je výrazným akcentem, který podtrhuje moderní design lampy a dodává jí příjemný, útulný nádech. Odstíny zelené barvy vnesou do vašeho interiéru nádech svěžesti a harmonie, zatímco oranžová a hnědá barva dodají teplo a útulný, rustikální dojem. Materiálem použitým k výrobě stínidel je přírodní juta. Díky tomu jsou lampy Duo nejen krásné, ale také ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Juta je přírodní rostlinné vlákno a dokonale se mísí s ostatními materiály, což jim dodává přirozený půvab a jedinečný charakter. Rodina lamp Duo se bude skvěle hodit do různých místností, jako je obývací pokoj, ložnice nebo jídelna. Jejich jemné světlo vytvoří příjemnou a uvolňující atmosféru, zatímco barevná stínidla dodají celému prostředí originalitu a výraznost. | |
| Přední barva | Béžová|Bílá |
| Délka krabice | 520 mm |
| Šířka krabice | 520 mm |
| Výška boxu | 230 mm |
| Délka lampy | 500 mm |
| šířka lampy | 500 mm |
| výška lampy | 165 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,47 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 2 350 kg |
| Barva látky ze vzorníku | M001|M024 |
Lagerhaus - Lieferant 38 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
75,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 85,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 85,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
