- Küchenleuchten
Sol-SL.1271 detail výrobku
| Svítidla PASTELO jsou synonymem moderního designu a všestranné funkčnosti. Tato stropní svítidla a nástěnné svícny vyjadřující minimalistický geometrický styl se snadno přizpůsobí moderním i klasickým interiérům. Řada PASTELO je neuvěřitelně rozmanitá, od závěsných svítidel v různých konfiguracích a až s pěti světelnými zdroji až po širokou škálu materiálů - beton, dřevo a chromovanou nebo pozinkovanou ocel. Takové množství možností umožňuje dokonalé přizpůsobení osvětlení individuálním potřebám. Díky své flexibilitě jsou svítidla PASTELO ideální pro různé prostory, ať už jako hlavní osvětlení v obývacím pokoji, nebo jako nenápadný čtecí koutek v ložnici. Jsou vyrobeny v Polsku z nejlepších materiálů, a zaručují tak kvalitu a trvanlivost po dlouhá léta. Vyberte si svítidla PASTELO a osvětlete svůj domov s elegancí! | |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 80 mm |
| Breite | 1200 mm |
| Höhe | 80 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 8 |
| Šířka (cm) | 8 |
| Výška (cm) | 120 |
| Rozměr stínidla | 3,5/50 |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,8 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 0,95 |
| Typ závitu | G9 |
| Maximální výkon (W) | 8W |
| Propojení | 1 |
| Materiál | beton |
| Tvar | trubka |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | svítí dolů |
| Barva | beton |
| Barva kabelu | Černá |
| Barva podhledu | Černá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 1280 |
| Typ svítidla | Závěsné světlo 1 |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 27 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
37,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 49,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 49,20 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
