- Strahler und Spots
Sol-SL.1128 detail výrobku
| Minimalistické, univerzální, funkční - to jsou tři slova, která nejlépe vystihují držáky a stropní svítidla LEMMI. Jejich design je založen na jednoduchých liniích a použití vysoce kvalitního kovu s hladkým práškovým lakem. Zaujmou čistotou tvarů, ohromí ladností a překvapí svou funkčností. Ať už svítidlo instalujete do velkého otevřeného prostoru nebo do malého ateliéru, LEMMI vám díky výkonným LED modulům a možnosti nastavení poskytne správné množství světla. Minimalismus těchto svítidel se projevuje v jejich celkovém tvaru, ale také v jejich barvách. Jsou k dispozici v černé a bílé barvě - klasické varianty, které skvěle doplní místnost ve skandinávském, loftovém, klasickém glamour nebo newyorském stylu. V závislosti na velikosti a funkci prostoru si můžete vybrat držák s jedním světlem a stropní svítidlo se dvěma nebo třemi světly. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 460 mm |
| Breite | 200 mm |
| Höhe | 80 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Plafond |
| Rozměr stínidla | 8,5/6 cm |
| Rozměry podhledu | 8/8/2 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 1226.67 |
| Typ svítidla | Stropní světlo 3 (bar) |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 1 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
53,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 68,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 68,90 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
