- Außenleuchten
ON-AD-OP-6191L4 detail výrobku
| Toto venkovní nástěnné svítidlo ENYE LED 3W se vyznačuje jednoduchým, ale velmi moderním tvarem. Je ideální k osvětlení stěn budov, altánů nebo teras. Několik takových svítidel postavených společně v určité vzdálenosti, například podél příjezdové cesty, zaručí velmi zajímavý a poutavý vizuální efekt. Toto venkovní svítidlo má zabudovaný světelný zdroj v podobě SMD LED diod, které vyzařují světlo v přirozené bílé barvě (4000 K) a vyznačují se dlouhou životností. Toto fasádní svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které chrání zařízení před přehřátím a zaručují jeho odolnost i v náročných povětrnostních podmínkách. Výrobek má vysoký stupeň krytí IP65, díky němuž je odolný proti vniknutí prachu, nečistot a vlhkosti. Svítidlo je k dispozici v šedé barvě. | |
| Farbe | grau |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 3 W |
| IP Schutzart | 65 |
| Breite | 160 mm |
| Höhe | 33 mm |
| Tiefe | 70 mm |
| Lichtstrom | 170 lm |
| Zdroj světla | LED SMD |
| Teplota barev | 4000 |
| Index podání barev CRI | >80 |
| Materiál stínidla | ABS+PC |
| Další funkce | IK 8 |
Herunterladen:
Auf Lager 6 Stck - sofort zur Absendung, nächste 990 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 3-14 Tage.
Superpreis
10,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 11,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 11,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
