Mil-379078 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,3 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,4 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 13 |
| VÝŠKA (mm) | 130 mm |
| Hloubka (mm) | 200 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 200 mm |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 26 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 26 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| POWER | 3xE14 max. 40W |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 80 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 85 mm |
| LAMP FAMILY | NEJLEPŠÍ |
| barva | BLACK |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | K DISPOZICI ZA 3 MĚSÍCE |
| VYHRAZENÉ XML/CSV | ODBORNÍK NA MÉDIA |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KATEGORIE OBALŮ | Karton |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Karton/fólie |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
26,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 29,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 29,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
