- Decken- und Wandleuchten
Sol-SL.1114 detail výrobku
| Kolekce BELUCI zahrnuje držáky, stropní svítidla a lustry, které hledá každý, i když o tom ještě neví. To vše díky jejich funkčnosti, kvalitě zpracování a minimalistické, ale přesto univerzální formě. Kolekce BELUCI si bere to nejlepší z loftového a industriálního stylu. Robustní ocel, tvar připomínající drát a jednoduché, symetrické svítidlo jsou inspirovány průmyslovými svítidly, ale jsou dostatečně subtilní, aby tvořily harmonickou kombinaci i s mnoha dalšími styly. Svítidla BELUCI jsou k dispozici ve variantách s jedním, dvěma, třemi nebo dokonce pěti světelnými body. Vyberte si tu nejlepší variantu pro svůj interiér a neváhejte se rozhodnout pro celé sady! Kombinací několika svítidel z této kolekce dosáhnete zajímavého vizuálního efektu, který ocení každý milovník moderního designu. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Stahl |
| Fassung | E14 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 140 mm |
| Breite | 180 mm |
| Höhe | 150 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Rozměr stínidla | 10/11 cm |
| Rozměry podhledu | 8/8/3 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 630 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
21,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 27,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 27,70 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
