- Decken- und Wandleuchten
Sol-SL.1045 detail výrobku
| Massimo je kolekce moderních stropních a nástěnných svítidel. Nejlépe se hodí do místností, kde je žádoucí spíše lehké, mírně kouřové osvětlení. Svítidla Massimo využijete jak ve skandinávských, tak v ultramoderních interiérech. Jejich určení je více než jedno - dobře se jim bude dařit v kuchyni, na chodbě, a dokonce i v ložnici. Chromovaný panel je zajímavým detailem, díky němuž tyto moderní lampy vynikají na pozadí ostatních kolekcí. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Stahl / Glas |
| Fassung | E27 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 15 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 650 mm |
| Breite | 110 mm |
| Höhe | 500 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 5958.33 |
| Typ svítidla | Plafon |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 2 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
89,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 116,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 116,85 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
