Rab-70120 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Závěsné svítidlo Rábalux LiTrack Pend.02N pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří upřednostňují moderně vypadající svítidlo, které se dobře přizpůsobuje individuálním a měnícím se potřebám. Díky kolejnicovému řešení lze toto závěsné svítidlo kdykoli přesunout na jiné místo stávajícího kolejnicového systému, kde jej budete potřebovat více. Závěsné svítidlo má zabudovaný zdroj světla, který osvětluje okolí přirozeným bílým světlem, čímž umocňuje čistý, moderní efekt. Tělo svítidla je vyrobeno z černého hliníku a je doplněno kulatým bílým skleněným stínítkem. Díky integrované LED technologii je závěsná svítilna energeticky účinná a má dlouhou životnost. Doporučuje se zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Glas |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 24 V |
| Wattage | 5 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Breite | 115.0 mm |
| Höhe | 1200.0 mm |
| Durchmesser | 100.0 mm |
| Lichtstrom | 400 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 15000 h |
| Abstrahlwinkel | 120 ° |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 20 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
28,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 36,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 36,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
