Mil-376474 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 11,20 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 12,38 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 35 |
| Hloubka (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 450 mm |
| Hloubka balení (cm) | 48 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-1000 mm |
| POWER | 9xE14 40W |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MADISON |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
313,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 348,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 348,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
