- Außenleuchten
Rab-77146 detail výrobku
|
Dekorativní venkovní lampa Rabalux Polperro je ideální volbou pro ty, kteří hledají chytrou lampu pro útulné venkovní osvětlení. Tento dekorativní model je vyroben z plastu v elegantní bílé barvě, s válcovitým tělem a naklápěcí hlavicí ve tvaru diamantu. Lampa je vybavena vestavěným LED světelným zdrojem, jehož teplotu barvy a jas lze nastavit pomocí dotykového spínače na spodní straně lampy. Tento model má vestavěnou baterii, která se nabíjí 3 hodiny přes USB-C kabel a na jedno nabití svítí až 5 hodin. Integrovaná LED technologie zajišťuje energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost lampy. Doporučujeme ji především na terasu nebo do zahrady, kde svým světlem a vzhledem přispěje k příjemné a útulné atmosféře. |
|
| mit Schalter | |
| mit Dimmer | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 2800, 4000, 6500 K |
| Spannung | 5 V |
| Wattage | 3 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Höhe | 210.0 mm |
| Durchmesser | 140.0 mm |
| Einbautiefe | 55.0 mm |
| Lichtstrom | 180 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 25000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 10 Stck, Liefertermin 17.1.
Empfohlener Verkaufspreis: 32,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
