- Strahler und Spots
Mil-381634 detail výrobku
|
Lustr CORAZON je vyroben z kombinace dvou bezpečných materiálů: akrylu a kovu. Svítidla jsou kompatibilní s různými světelnými zdroji: tradičními s energetickými třídami od A++ do E i LED žárovkami o libovolném příkonu. V tomto svítidle je místo pro tři světelné zdroje. Příkon každého z nich nesmí překročit 60 W a celkový výkon svítidla nesmí překročit 180 W. Celková výška tohoto modelu je 35 cm a jeho šířka 30 cm. Lustry řady CORAZON jsou k dispozici ve čtyřech barvách: neutrální bílé, šedé, světle a tmavě růžové. Upoutají pozornost svým bohatým dekorem: kombinací půvabných srdíček a třpytivých krystalů. Tento design bude dokonalým doplňkem okouzlujícího dětského pokoje, kde bude jedním z mnoha dekorativních prvků. Dobře bude fungovat i v minimalistickém interiéru, kde bude hlavním prvkem jeho výzdoby. Svítidla CORAZON společnosti MiLAGRO jsou dodávána se zárukou výrobce a všemi certifikáty shody. Dodávají se také s komponenty potřebnými k jejich sestavení a návodem k použití. " |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,39 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 19 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,02 kg |
| KATALOG | 2023 |
| POČET ZBRANÍ | 3 |
| Hloubka (mm) | 300 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| Hloubka balení (cm) | 34.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 35 |
| VÝŠKA (mm) | 350 mm |
| POWER | 3xE27 60W |
| LAMP FAMILY | CORAZON |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| barva | RED |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
77,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 85,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 85,80 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
