- Strahler und Spots
Mil-378199 detail výrobku
| Tato lampa s krystaly a dekorativními překližkovými doplňky, která se montuje těsně pod strop, je ideální do dětského pokoje. Lampa se dodává s různými akcenty - hvězdičkami, srdíčky, autíčky a motýlky. Lampy jsou k dispozici ve dvou barvách - modré a růžové. Tvar tohoto typu osvětlení je velmi jednoduchý. Díky povrchové úpravě stínidla jsou lampy měkké a příjemné na dotek. Světlo této závěsné lampy je díky bílému povrchu svítidla a rozdílům v propustnosti mimořádně útulné, ať už je umístěno kdekoli. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,95 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,2 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 130 mm |
| VÝŠKA (mm) | 130 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 15 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| POWER | 2xE27 60W |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 400 mm |
| Hloubka (mm) | 400 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 400 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 42 |
| Hloubka balení (cm) | 42 |
| barva | BÍLÁ / MODRÁ |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + DŘEVO + PLAST |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | NOVÉ DĚTI |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 14 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
75,50 €
Empfohlener Verkaufspreis: 83,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 83,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
