- Moderne Leuchten
Mil-386089 detail výrobku
| "STARLIGHT ML3787 je závěsné svítidlo ve tvaru tří kruhů ze skla se zavěšenými krystaly. Průhledný chromovaný kryt ukrývá prostory pro jeden vyměnitelný světelný zdroj LED se závitem označeným E14. Každý světelný zdroj má příkon 40 W. Světelné zdroje nejsou součástí dodávky. Do svítidla lze namontovat také žárovky s třídou energetické účinnosti A++ až E. Lampa o šířce 65 cm visí na třech nastavitelných závěsech, které lze nastavit až na délku 90 cm. STARLIGHT ML3787 je stropní svítidlo připomínající plovoucí medúzy. Jedinečný charakter a lehkost jí dodávají visící krystaly uzavřené v kulatém rámu. Tento typ svítidla se bude hodit zejména do atmosférických ložnic nebo obývacích pokojů zařízených v glamour stylu. Nejvhodnější místo pro ni je uprostřed stropu, kde bude nejen zajišťovat vhodné rozložení světla, ale poslouží i jako dekorativní prvek. Na toto svítidlo se vztahuje záruka výrobce v délce 24 měsíců." | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 135 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka (mm) | 210 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 210 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 28 |
| POČET ZBRANÍ | 3 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,62 kg |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| POWER | 3xE14 40W |
| HRUBÁ HMOTNOST | 4,72 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-900 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 650 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 86 |
| barva | CHROM |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | STARLIGHT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 54 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
149,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 165,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 165,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
