Mil-386089 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 135 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka (mm) | 210 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 210 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 28 |
| POČET ZBRANÍ | 3 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,62 kg |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| POWER | 3xE14 40W |
| HRUBÁ HMOTNOST | 4,72 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-900 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 650 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 86 |
| barva | CHROM |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | STARLIGHT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 54 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
149,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 165,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 165,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
