Rab-75081 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Venkovní stropní svítidlo Rábalux Lautrec s moderním, čistým designem a plochým provedením diskrétně přiléhá ke stropu. Jeho antracitově zbarvené tělo z odolného plastu doplňuje bílý plastový difuzor, který rovnoměrně rozptyluje světlo a snižuje oslnění. Vestavěné LED osvětlení zajišťuje energeticky úsporný provoz, přičemž teplota barvy světla je snadno nastavitelná pomocí nástěnného vypínače, takže ji můžete přizpůsobit denní době nebo požadované atmosféře. Díky krytí IP44 je svítidlo spolehlivou volbou pro vstupní prostory, zastřešené terasy, balkony nebo garáže. Kulatý stropní model se snadnou montáží a univerzálním stylem se hodí téměř ke každé fasádě a představuje praktické, nenáročné řešení pro venkovní osvětlení. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 3000, 4000, 6000 K |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 18 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Durchmesser | 290.0 mm |
| Lichtstrom | 1575 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 15000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
19,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 24,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 24,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
