Rab-75075 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Venkovní stropní svítidlo Rábalux Shaun Plus s moderním a čistým vzhledem a plochým, kruhovým designem představuje elegantní a zároveň nenápadný doplněk pro vstupní prostory a venkovní části domu. Černé plastové tělo doplňuje opálově bílý plastový difuzor, který zajišťuje rovnoměrné rozptýlení světla. Díky integrované LED technologii nabízí spolehlivý a energeticky úsporný provoz bez nutnosti údržby. Svítidlo má krytí IP44, takže je odolné proti stříkající vodě – ideální volba pro stropy u vchodů, na zastřešené terasy, balkony nebo do garáží. Snadná instalace a odolné materiály zaručují dlouhodobé a nákladově efektivní řešení, pokud hledáte moderní venkovní stropní světlo. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 24 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Durchmesser | 220.0 mm |
| Lichtstrom | 2600 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 20000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 25 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
8,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 11,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 11,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
