Rab-7916 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
|
Venkovní stojící svítidlo Katowice vyrobené s válcovou patou bude stylovým doplňkem vaší moderní zahrady. Tělo z nerezové oceli v antracitové barvě je doplněno průhledným plastovým stínítkem. Venkovní svítidlo lze použít s jedním zdrojem světla s výkonem až 7W, patice je GU10. Chcete moderní a čistý efekt, vyberte si žárovku s přirozeným bílým světlem. Krytí zahradního osvětlení IP44 zaručuje, že tento model je chráněn proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry svítidla Katowice jsou tyto: šířka základny 100 mm, výška žárovky 800 mm, průměr 60 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje. |
|
| Material | Kunststoff |
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 230 V |
| IP Schutzart | 44 |
| Breite | 100.0 mm |
| Höhe | 800.0 mm |
| Durchmesser | 60.0 mm |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 12 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
22,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 28,50 €
Empfohlener Verkaufspreis: 28,50 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
