Idd-ID-1020 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| barva | kartáčovaná stříbrná |
| Tvar | čtverec |
| Nastavení úhlu světla | Ano |
| MATERIÁL | extrudovaný hliníkový plech |
| Montáž | Montáž pod omítku. Montáž pomocí rozpěrných pružin. |
| Rozměry | 92x92 mm x v 25 mm |
| Typ žárovky | GU10 LED |
| Průměr žárovky | 50 mm |
| Maximální příkon žárovky | 50 W |
| Maximální provozní napětí | 230V AC |
| Montážní otvor | Ø68 mm |
| Ochrana před úrazem elektrickým proudem | IP20 |
| Držák žárovky | Zásuvku GU10 lze zakoupit samostatně |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 5851 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
2,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
