Idd-ID-2272 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 11W/m |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4000K /NW/ |
| Světelný tok | 990 lm/m |
| Index podání barev | Ra>92 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Počet diod | 480LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | COB |
| Úhel rozložení světla | 180° |
| Šířka pásu | 8 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 15 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 25 mm |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 4510 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
8,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 9,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 9,75 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
