Mil-389644 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,28 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,43 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 100 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 15,1 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| VÝŠKA (mm) | 178 mm |
| POWER | 1xGU10 max. 10W LED |
| NOVINKY | 24 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 4 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 60 mm |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 76 |
| Hloubka balení (cm) | 9 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 9 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | PIPE SPOT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
36,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 40,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 40,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
