Mil-389530 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,041 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,04 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2.05 |
| VÝŠKA (mm) | 20,5 mm |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka (mm) | 34 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 4,3 kg |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| ŠÍŘKA (mm) | 78 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
1,50 €
Empfohlener Verkaufspreis: 1,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 1,70 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
