Tkl-2949 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Materiál rámu | Pozinkovaná ocel| Dřevo |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Stojací lampa |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Přenosné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 2 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Styl lampy | Glamour |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Kód stínidla | 8436 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | Ano |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Délka lampy | 520 mm |
| šířka lampy | 520 mm |
| výška lampy | 1400 mm |
| Délka krabice | 0 mm |
| Šířka krabice | 0 mm |
| Výška boxu | 0 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 2,1 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 3 700 kg |
Lagerhaus - Lieferant 11 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
108,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 127,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 127,10 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
