Tkl-3577 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Počet světelných zdrojů | 0 |
| Zdroj světla | GU10 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| Maximální výkon LED | max. 5W LED |
| Teplota K | 4000K |
| Světelný tok lm | 461 lm |
| DIMMABLE | NE |
| CRI | >80 |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| Délka lampy | 50 mm |
| šířka lampy | 50 mm |
| výška lampy | 56 mm |
| Délka krabice | 50 mm |
| Šířka krabice | 50 mm |
| Výška boxu | 63 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,012 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,013 kg |
| Životnost LED | 12500 h |
Lagerhaus - Lieferant 4613 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
2,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,50 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,50 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
