Mil-379687 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,17 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,22 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,4 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 13.5 |
| VÝŠKA (mm) | 133 mm |
| POWER | 1xGU10 |
| NOVINKY | 24 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 58 mm |
| Hloubka (mm) | 58 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 7 |
| Hloubka balení (cm) | 7 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 75 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | VOLF |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
5,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,00 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
