Mil-379471 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| POWER | 0.06W |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,12 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,17 kg |
| VOLTAGE | 1,2 V/ 600 mAh |
| Hloubka (mm) | 115 |
| ŠÍŘKA (mm) | 115 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 12.5 |
| VÝŠKA (mm) | 120 |
| NOVINKY | 25 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 25 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2lm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 36 |
| HMOTNOST BALENÍ | 4,5 kg |
| CRI [RA] | 80 |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 3000K |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| LAMP FAMILY | SOLÁRNÍ LAMPY |
| DODÁVKY | SOLAR |
| MATERIÁL | Plastové |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
2,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
