Mil-379327 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,5 kg |
| POWER | 1xG9 max. 9W LED |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,5 kg |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka (mm) | 250 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 250 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 250 mm |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 400-1500 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 400 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 42 |
| LAMP FAMILY | ARONA |
| barva | BLACK |
| GWINT | G9 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| VÝŠKA (mm) | N/D |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | RATAN + KOV + SKLO |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 26 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
77,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 86,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 86,30 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
