Mil-379276 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 10 |
| POWER | 10xG9 max. 9W LED |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 148/118/98 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 150/120/100 mm |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,2 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21 |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka (mm) | 289 mm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,7 kg |
| Hloubka balení (cm) | 43 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 469-1200 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 800 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 86 |
| barva | BLACK |
| GWINT | G9 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| LAMP FAMILY | MILA |
| VÝŠKA (mm) | N/D |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 1 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
199,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 222,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 222,20 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
