Mil-379273 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 14 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 148/118/98 mm |
| POWER | 14xG9 max. 9W LED |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 150/120/100 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21 |
| NOVINKY | 24 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,8 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 419-1200 mm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 5,4 kg |
| Hloubka balení (cm) | 61 |
| Hloubka (mm) | 632 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 766 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 89 |
| barva | BLACK |
| GWINT | G9 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| LAMP FAMILY | MILA |
| VÝŠKA (mm) | N/D |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 22 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
294,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 326,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 326,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
