Mil-378925 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 25 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 3000 mm |
| VÝŠKA (mm) | 4000 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 41 |
| POWER | 41xE14 40W |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 68 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 78 kg |
| Hloubka (mm) | 800 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 800 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 85 |
| Hloubka balení (cm) | 85 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUXURIA |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Lagerhaus - Lieferant 3 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
2 920,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 3 245,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 3 245,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
