Mil-377821 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,3 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,6 kg |
| Hloubka balení (cm) | 11 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 14 |
| VÝŠKA (mm) | 140 mm |
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | 230V/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| ŠÍŘKA (mm) | 340 mm |
| POWER | 3x mini GU10 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 40 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 40 mm |
| Hloubka (mm) | 80 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 90 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| GWINT | mini GU10 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | PRESTON |
| barva | RŮŽOVÁ / BÍLÁ |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 17 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
47,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 52,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 52,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
